Pokud chcete něco zachovat, dejte to na freehosting

06. 08. 2014 | 195 slov

A to nejlépe na wz.cz nebo ic.cz. Potvrdilo se mi to už několikrát. Vaše hardisky havarují, nedůležité věci mažete, zapomínáte…ale freehostingoví giganti zůstávají. A s nimi i vaše trapné stránky z roku 2006-2007. To mi bylo 14-15 let a dělal jsem takové krásné kousky:

Fascinuje mě to období tvorby takových stránek. Člověk vytvořil web během chvilky - nejčastěji o kapele, hercovi, mobilu atd…, naplnil ho debilními texty a lidé tam skutečně chodili. Jen tak. A pak přišli MFA - nádhera. A pak krize a Facebook :)

Celkově jsem dnes (ok, tohle píšu 1.8. do fronty :D) zavzpomínal na moje staré weby. Na začátky na Webtrhu, kdy pro mě byl nejvyšší cíl přivydělat si 300 Kč měsíčně tvorbou úchylných bannerů a později psaním textů. To bylo ovšem už jiné kafe ty výdělky, pro mladého kluka. Najednou jsem si mohl kupovat co jsem chtěl, samozřejmě v rámci možností a nespoléhat se jen na kapesné. Také (bylo mi 17?) jsem na Webtrhu remcal skutečně do všeho - účetnictví, design, programování (neuměl jsem ani hovno). Nostalgie.